Roland TrueVis VF2-640

Skvelá tlač. Úžasné farby.

TrueVIS VF2-640, to je úžasná kombinácia nového zeleného a oranžového atramentu Roland TR2, ktorý posúva možnosti gamutu farieb na novú nečakanú úroveň. Vytvárajte žiarivé, bohaté výtlačky a podrobnú farebnú reprodukciu naprieč širokou škálou médií vrátane vnútorných / vonkajších bannerov, nápisov, backlitov a celopolepov vozidiel. Pozrite sa, ako kreatívny môžete byť a vytvárať ohromujúcu grafiku.

Prečo vybrať VF2-640?

  • Tlačí na média v max. šírke 1625mm v kombinácii ôsmich farieb (vrátane bieleho, zeleného a oranžového atramentu)
  • Tlačové rozlíšenie až 1200 dpi
  • Tlačiareň získala veľa ocenení a TR2 atrament je certifikovaný pre jeho nezávadnosť
  • Výkonný a sofistikovaný RIP software v cene, voliteľne pokročilé  navíjacie zariadenie

Ak ste existujúci užívateľ Rolandu a zvažujete model VF2, nájdete v ňom viac farebných možností, úžasnú kvalitu tlače a rovnakú užívateľskú skúsenosť. Rovnako dobre viete, že bude rýchle a ľahké sa naučiť používať tlačiareň. Ak používate alebo zvažujete konkurenčný produkt, nezabudnite preskúmať VF2 a zistíte, že má nízke náklady na prevádzku, vynikajúcu kvalitu tlače, ľahko sa integruje a prevádzkuje, má ocenenú technológiu a certifikáciu atramentu, umožňuje rozsiahly farebný gamut, rýchlo sa ho naučíte používať a môže tlačiť na veľké množstvo substrátov.

Chytrejšia a plynulejšia prevádzka

Štyri tlačové hlavy Roland DG FlexFire maximalizujú tlačový výkon, takže aj nastavenie najvyššej rýchlosti poskytuje neutrálne šedé, živé farby a hladké odtiene pleti. Aby sme vylepšili užívateľský komfort a zefektívnili celú tlačovú operáciu, doladili sme dizajn, postupnosti úloh, softvérové funkcie, ovládací panel a postupy údržby VF2-640. Okrem vstavaného ovládacieho panela umožňuje Roland DG Mobile Panel 2 vykonávať funkcie ovládacieho panelu, vrátane skúšobnej tlače a čistenia a zároveň kontrolovať návod zo smartphonu alebo tabletu pomocou pripojenia Bluetooth.

Rýchle a jednoduché použitie priamych farieb

Štandardné farby ako Pantone® alebo DIC možno rýchlo zladiť s presnými výsledkami pomocou knižnice farieb Roland Color. V súčasnej dobe je k dispozícii približne 260 nových priamych farieb pre oblasti oranžovej až červenej a modrej až zelenej. Teraz možno ľahko dosiahnuť konkrétnych cieľov, ktoré boli považované za nedosiahnuteľné alebo ťažko zladiteľné.

  • Nové možnosti spracovania procesov zelenej farby ponúka možnosť dosiahnuť konkrétnu zelenú pomocou "122 nových priamych farieb" dostupných v novej knižnici systéme Roland Color System.
  • Spracovanie procesov oranžovej a červenej farby ponúka možnosť dosiahnuť "142 priamych farieb" taktiež dostupných v knižnici Roland Color System.


S touto všestrannou tlačiarňou získate aj výkonný RIP softvér VersaWorks 6 s mnohými pokročilými funkciami a rovnako tak spoľahlivého pomocníka do najnáročnejších prevádzok, kde oceníte jeho spoľahlivosť a výkonnosť. Vďaka mnohoročnému vývoju tlačiarní, sa Roland DG snaží stavať užívateľsky prívetivé stroja pri zachovaní vysokej kvality tlačových výstupov.

Technická špecifikácia

Specifikace/Model

VF2-640

Technologie tisku / ořezu

Piezoelektrický ink-jet 

Šíře 

259 - 1625 mm

Max. síla materiálu

1 mm s podkladem

Max. hmotnost materiálu 40 kg

Inkoust

Typ

TrueVIS ink TR2 500 ml (White 250 ml)

Barvy

CMYKLcLmLkWh
CMYKLcLmLkOr
CMYKLcLmLkOrGrWh
CMYKLcLmOrGr

CMYK

Rozlišení tisku

Max. 1200 dpi

Přesnost (Při tisku)

Při zapnutém vyhřívání

Chyba menší než ± 0,3 % dané vzdálenosti, nebo ± 0,3mm, větší z hodnot.

Při vypnutém vyhřívání

Chyba menší než ± 0,3 % dané vzdálenosti, nebo ± 0,3mm, větší z hodnot.

Předehřev / vysoušení

30°C - 45°C / 30°C - 50°C

Interface

Ethernet (100 BASE-TX / 1000 BASE-T, automatické přepínání)

Funkce úspory el. energie

Automatický přechod do stand-by

Napájení

Napětí a frekvence

AC 100 - 120 V ± 10% 50/60 Hz nebo AC 220 - 240 V ± 10% 50/60 Hz

Požadavky

8 A (100 - 120 V) nebo 4.1 A (220 - 240V)

Spotřeba el. energie

Tisk

cca 1090W

Stand-by

cca 40W

Hlučnost

Tisk

cca 63dB (A)

Stand-by

cca 53dB (A)

Rozměry (se stojanem)

2945 [Š] x 730 [H] x 1310 [V] mm

Hmotnost 

200 kg

Prostředí

Zapnuto

Teplota: 20° - 32°C (20°C a více doporučeno)
Vlhkost: 35 - 80% (nekondenzující)

Vypnuto

Teplota: 5° - 40°C
Vlhkost: 20 - 80% (nekondenzující)

Obsah balení

čistící sada, napájecí kabel, svorky materiálu, nůž a držák nože, náhradní čepel pro odřezový nůž, Roland VersaWorks 6 Software RIP , uživatelský manuál

Kľúčové vlastnosti