polyprint Texjet shorTee2

Texjet shorTee2 - cenovo dostupná, ľahká a menšia tlačiareň ako akýkoľvek iný model Texjetu. Napriek tomu vďaka svojej rýchlosti dokáže udržať vašu produkciu na vysokej úrovni. 
Najväčšia zmena sa týka pracovnej plochy a uchytenia stolov k tlačiarni, kde výrobca polyprint SA vyvinul vlastný magnetický nacvakávací mechanizmus, ktorý urýchľuje výmenu stolov. Stoly na detské tričká alebo rukávy sú štandardne vybavené rámčekom s rovnakým magnetickým mechanizmom. Design tlačiarne shorTee2 je vylepšený novým dotykovým touch panelom, systém posunu je teraz bez ložiskový a prakticky bez údržbový, naviac zaisťuje plynulejší chod.
Rovnako ako tlačiareň echo2 aj shortee2 je vybavená automatickým nastavením výšky stola, naviac pod stolom je teraz viac priestoru pre zloženie prebytočného textilu, čo oceníte napríklad pri zakladaní veľkých mikín. V neposlednom rade hrá rolu aj 3 ročná záruka na tlačiareň, ktorou výrobca jasne dáva najavo, o aký výrobok sa jedná. Ak ste výrobca sieťotlače, iste oceníte aj možnosť integrovať túto tlačiareň do Vášho výrobného procesu a znížiť si tak výrobné náklady kombináciou sieťotlače a tlačiarne shortee2.                                                 

Rýchlosť tlačiarne shorTee2 bola optimalizovaná a zvýšená vo všetkých režimoch, pretože tlačová hlava už nevykonáva extra prechody nad prázdnymi plochami a automaticky posunie tlačovú hlavu na najbližšiu pozíciu tlače.  

Technická špecifikácia
Specifikace/Model  TexJet shorTee2
 Technologie tisku  piezoelektrický ink-jet 
 Tisková plocha  320 mm x 450 mm
 Tloušťka materiálu  max. 12.5 mm
 Výška tiskové hlavy (od textilu)  automatické nastavení až 2.6 mm
 Tisková rychlost

 bílý textil:    45 triček / hod (CMYK 720x720 dpi)

 tmavý textil: 20 triček / hod. (CMYK 720x720, White 1440x720 dpi)

 Inkoust  Typ  pigmentový 
 Objem  250 ml, 1l
 Barvy  CMYK + 4xWhite nebo 2x CMYK 
 Systém  doplňující inkoustové kazety 80 ml / výměnné kazety
 Rozhraní  USB 2.0, 10/100 Ethernet
 Rozměry  1050(d) x 670(š) x 425(v) mm
 Hmotnost  61 kg
Kľúčové vlastnosti