PreTreater Pro

Rozlúčte sa s chaotickými situáciami, nekonzistentnými výtlačkami a matnými farbami. Pretreater Pro odstráni problémy známe z procesu manuálneho nanášania penetrácie. Vďaka možnosti presného rozprašovania pripravíte vaše odevy na úžasné tlačové výstupy, automatizovaný proces predúpravy skráti čas a jednoduchý systém údržby ponechá vaše zariadenie v bezchybnej kondícii po celú dobu používania.


Skutočná rozprašovacia plocha je 41x60 cm, celý systém obsahuje 4 ploché trysky s veľkým priemerom (priemer otvoru 0,53 mm) aby bola dosiahnutá vysoká kvalita a presnosť striekania. Automatický cirkulačný systém pre homogenitu kvapaliny a regulátor tlaku pre rozprašovanie presne požadovaného množstva aké potrebujete, urobí proces predúpravy jednoduchým. Rovnomerný rozstrek a opakovateľnosť sú nutnosťou pre stredné a veľké zákazky, PreTreater Pro Vám pomôže vytvoriť konzistentné výsledky zakaždým, s vynikajúcou tlačou a optimálnou pratelnosťou. Štyri ploché trysky s veľkým priemerom (priemer otvoru 0,53 mm), regulátor tlaku kvapaliny pre stabilný tlak kvapaliny a presný pohyb vďaka krokovému motoru, zaručujú rovnomerný vzor postreku bez medzier, ktorý bude vidieť na výtlačkoch prvotriednej kvality.


PreTreater Pro je vybavený automatickým recirkulačným systémom pre obe kvapaliny, aby sa zaistila homogénnosť kvapaliny a odvrátenie jej sedimentácie. Každá zákazka je ošetrená presne rovnakým tlakom, čím je umožnená opakovateľnosť a pevná výroba. Opakovane použiteľné a umývateľné filtre na nádržiach a tryskách ich chráni pred usadeninami, a tým zaisťujú konzistentné postrekové vzory. Systém ponúka presné nastavenie po 1 ml množstvo striekanej kvapaliny na konkrétnu oblasť, ktorú si vyberiete (rozsah množstvo 14-40 ml). Eliminujete tak zbytočný nástrek na miesta, ktoré neskôr nevyužijete k tlači. Ľahko si vyberiete konkrétnu "lineárnu" oblasť postreku (min. 10x1cm - max. 41x60 cm) alebo "Grid" šachovnicu, kde si jednoducho vyberiete nesúvislú plochu postreku (min. 15x10cm - max. 41x60 cm) podľa potreby, bez prebytočného tekutého odpadu.Nastaviť všetky funkcie Vám dovolí 7 " farebný dotykový displej. Automatizujte svoj pracovný postup s 5 predvolenými možnosťami a 10 vlastnými predvoľbami. Ako voliteľná funkcia je tiež možnosť "načítanie čiarového kódu" pre bezchybný tok výroby. Ďalšie funkcie automatizácie umožňuje ukladať oblasť postreku a množstvo kvapaliny, ktorú používate. Kalkulačky úloh a spotreby kvapaliny vám presne povie náklady, ktoré potrebujete vedieť. Celý systém vás priebežne informuje o stave kvapalín, prípadne o krokoch, ktoré vykonávate, aby sa zabránilo chybám vo výrobe.


Tri opakovane použiteľné / umývateľné filtre (priemer otvoru 0,30 mm) chráni systém pred nežiadúcim zablokovaním usadeninami. Ľahko vymeniteľné 5l nádoby (2x penetračná kvapalina, 1x čistiaca kvapalina, 1x odpadová nádoba) sú utesnené, čím sa znižuje nebezpečenstvo vstupu prachu do systému.


Technická špecifikácia
Pracovní plocha max. 41 x 60cm
Systém nástřiku posun osy Y
Směr nástřiku jednosměrný
Počet trysek 4 x 0.53mm, úhel nástřiku 80°
Nastavení množství kapaliny 14 - 40 ml (po 1ml)
Zásobníky 4 x 5l (2x penetrace, 1x čistící kapalina, 1x odpadní nádoba)
Rozměry 104 (d) x 84 (š) x 66 (v) cm
Napájení 100 - 120V / 200-240V, 50-64Hz, 250W 
Prostředí

Teplota 15 - 30°C

Vlhkost 30 - 70%

Hmotnost 104 kg
Kľúčové vlastnosti