Výrobca
Výber podľa parametrov

Typ stroja

Roland EGX-30A

Cenově dostupná a uživatelsky přívětivá stolní gravírka, která se perfektně hodí pro práci ve firmě nebo obchodě. Ideální pro aplikace jako štítky, jmenovky, dárky a různé ceny.

Roland Metaza MPX-95

Unikátní zařízení pro přenos fotografií, textů, animací do kovových povrchů. Vhodné pro výrobu dárkových předmětů, využít lze i v průmyslu.

Universal Laser Systems - VLS serie

Laserová gravírka vhodná ako pre začiatočníkov, tak skúsených odborníkov v odbore laserového značenia, gravírovania a rezania.

Universal Laser Systems - PLS serie

Jedná sa o skutočne profesionálny gravírovací laser, ktorý zabezpečí spracovanie Vášho výrobku na naozaj vysokej úrovni. Rovnako ako nižšia séria VLS vyniká aj táto svojou jednoduchosťou a účelnosťou, čo umožňuje veľmi ľahkú obsluhu, nenáročnú údržbu ...

Universal Laser Systems - ILS serie

Lasery ILS (Industrial Laser Systems) sú najväčšie a najvšestrannejšie platformou, vyrábané firmou Universal Laser Systems. Sú navrhnuté ako výrobný stroj, ktorý zvládne aplikácie od prototypov až po automatickú sériovú výrobu.

Roland DE-3

Gravírka DE-3 spracuje širokú škálu materiálov ako plasty, akryly, hliník, meď, mosadz a drevo. Ide o veľmi všestranné a užívateľsky prívetivé zariadenie.