Značenie laserom

Výrobca
Výber podľa parametrov

Typ stroja

Universal Laser Systems - VLS serie

Laserová gravírka vhodná ako pre začiatočníkov, tak skúsených odborníkov v odbore laserového značenia, gravírovania a rezania.

Universal Laser Systems - PLS serie

Jedná sa o skutočne profesionálny gravírovací laser, ktorý zabezpečí spracovanie Vášho výrobku na naozaj vysokej úrovni. Rovnako ako nižšia séria VLS vyniká aj táto svojou jednoduchosťou a účelnosťou, čo umožňuje veľmi ľahkú obsluhu, nenáročnú údržbu ...

Universal Laser Systems - ILS serie

Lasery řady ILS (Industrial Laser Systems) jsou největší a nejvšestrannější platformou, vyráběnou firmou Universal Laser Systems. Jsou navrženy jako výrobní stroj, který zvládne aplikace od prototypů až po automatickou sériovou výrobu.

Universal Laser Systems - Ultra R5000

Platforma ULTRA R5000 nabízí laserové zpracování pro širokou škálu materiálů. Je navržena pro zpracování materiálů ve výrobním, výzkumném a vývojovém prostředí.

Universal Laser Systems - Ultra X6000

Platforma ULTRA X6000 nabízí laserové zpracování pro maximálně nejširší škálu materiálů a je vlajkovou lodí výrobce ULS. Platforma je navržena a ideálně vhodná pro přesné zpracování materiálu ve výrobním prostředí nebo akademickém výzkumu a prototypování.


Značenie laserom