CO2

CO2

Výrobca
Výber podľa parametrov

Typ stroja

Universal Laser Systems - VLS serie

Laserová gravírka vhodná ako pre začiatočníkov, tak skúsených odborníkov v odbore laserového značenia, gravírovania a rezania.

Universal Laser Systems - PLS serie

Jedná sa o skutočne profesionálny gravírovací laser, ktorý zabezpečí spracovanie Vášho výrobku na naozaj vysokej úrovni. Rovnako ako nižšia séria VLS vyniká aj táto svojou jednoduchosťou a účelnosťou, čo umožňuje veľmi ľahkú obsluhu, nenáročnú údržbu ...

Universal Laser Systems - ILS serie

Lasery ILS (Industrial Laser Systems) sú najväčšie a najvšestrannejšie platformou, vyrábané firmou Universal Laser Systems. Sú navrhnuté ako výrobný stroj, ktorý zvládne aplikácie od prototypov až po automatickú sériovú výrobu.

Universal Laser Systems - Ultra R5000

Platforma ULTRA R5000 ponúka laserové spracovanie pre širokú škálu materiálov. Je navrhnutá pre spracovanie materiálov vo výrobnom, výskumnom a vývojovom prostredí.

Universal Laser Systems - Ultra X6000

Platforma ULTRA X6000 nabízí laserové zpracování pro maximálně nejširší škálu materiálů a je vlajkovou lodí výrobce ULS. Platforma je navržena a ideálně vhodná pro přesné zpracování materiálu ve výrobním prostředí nebo akademickém výzkumu a prototypování.